×
 • Showbiz
 • Show

  Banorët e rinj në ‘Big Brother VIP’ tentojnë të ndajnë çiftet

  Insajderi
  26 February 2024 - 18:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Silvi dhe Sara, dy hyrjet e reja në shtëpinë e “Big Brother”, duket se kanë hyrë me strategji të qarta për të ndarë çiftet e shtëpisë.

  Banorët po komentohen për një tendencë të mundshme të tyre për të hyrë mes çifteve pra mes Sarës dhe Bardhit apo Ilnisës dhe Meritonit.

  Silvi u fut në format me një deklaratë të fortë për Sarën ku tha se me të kishte pasur një flirt dhe do të dalin fotot, në disa momente ai përpiqet ta shkëpus për të folur madje sot janë parë të përqafuar me njeri-tjetri.

  Sakaq nga ana tjetër Sara Karaj po akuzohet nga banorët për një lojë që atyre nuk ju pëlqen. Sipas tyre ajo po tenton të futet mes çiftit Meriton Ilnisa.

  Ajo ka pasur përplasje me disa banorë lidhur me Meritonin që sipas saj e ka shok.

  Vesa: Ajo e ka tendencioze mes tyre

  Bardhi: Nuk mund të hy në mes sepse është martuar

  Vesa: Këtu çfarë nuk po ndodhe, flitet për një shumë të madhe parash bëjnë çdo gjë për lojë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark