×
 • Showbiz
 • Show

  Banorët qeshin: U bë 1 muaj, kemi filluar pak me dalë jashtë prej mendjes

  Insajderi
  21 November 2023 - 16:47

  Buci, Besi, Lumbardhi dhe Alby kanë folur për qëndrimin e tyre në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

  Ata treguan se çfarë ëndrra kanë parë, si dhe për personat që kanë folur në gjumë prej banorëve.

  Në një moment ata në shaka thanë “U bënë 1 muaj, kemi filluar pak me dalë jashtë prej mendjes”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark