×
 • Showbiz
 • Show

  Banori i ri në Big Brother kërkon ta njohë më mirë Shqipen

  Insajderi
  03 December 2023 - 21:14

  Banorët e rinj të Big Brother VIP Kosova, Mirdoni dhe Ardi kanë biseduar sërish me Shqipen.

  Ka qenë Mirdoni ai që i ka thënë Shqipes se dëshiron ta njoh më mirë.

  “Shqipe vetëm po du me t njoftë më shumë, se jo ndonjë gjë”, është shprehur Mirdoni.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark