×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Banorja e BBV tallet keq me Meritonin, e quan ‘bebe’

  Insajderi
  19 February 2024 - 15:26
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Banorja e shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”, Egla, si duket ka treguar sa kreative mund të jetë duke thurur një poezi për Meritonin.

  “Guak guak si bretkosat
  Bëri sherr me gjitha gocat
  Por asnjëra nuk ja vari
  Bënu burrë “bebe” djali…” – shkruhej në xham.

  Foto: Screenshot

  Kjo pasi Meritoni që nga fillimi i spektaklit është afruar shumë me vajzat e shtëpisë, e sidomos së fundi me Ilnisën, me të cilën filloi edhe ta ndajë shtratin.

  Por, me sa duket sipas Eglës ato nuk janë edhe aq të dhëna pas Meritonit.

  Banoret si Françeska, Rike dhe Erjola shihen duke u munduar ta lexojnë, teksa edhe dyshojnë se kush mund ta kishte shkruar.

  Ndërsa në një video tjetër shihet edhe Meritoni i cili më në fund e sheh shkrimin dhe fillon duke qeshur, e duke thënë: Kë e kam fanse të shtëpisë?”

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark