×
 • Showbiz
 • Show

  Bashkëjetojnë prej muajsh, Mikela Pupa paska gjetur dashurinë (VIDEO)

  Insajderi
  01 June 2023 - 10:42

  Kemi të reja nga Mikela Pupa.

  Ish-konkurrentja e Për’puthen dhe Big Brother VIP po kalon një fazë shumë të lumtur në jetën personale. Ajo ka zbuluar së fundmi jo vetëm se ka gjetur dashurinë por edhe se lidhja e tyre është serioze dhe ka nisur bashkëjetesën.

  E ftuar në Për’puthen në rolin e opinionistes Mikela deklaroi se ka tre muaj që bashkëjeton me partnerin e saj me të cilin dikur ka qenë mikeshë. Ajo tha se ai i fal qetësinë që nuk e kisha gjetur kurrë më përpara.

  “Jam me dikë që është shumë i urtë, është shumë i dashur dhe më fal atë qetësinë që nuk e kisha gjetur kurrë më përpara. Po bashkëjetoj më dikë. Kemi shumë kohë që njihemi, kemi qenë shumë shokë më përpara dhe që po bashkëjetojmë kemi vetëm tre muaj.“-tha ajo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark