×
Show

Bashkëshorti i Cheryl: Ndihem i poshtëruar nga tradhtia e saj

Insajderi
04 March 2016 - 12:22
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Jean Bernard, bashkëshorti i  këngëtares Cheryl Fernandez-Versinie, e cila u raportua se është në lidhje me Liam Payne, e ka quajtur veprimin e saj si turpërues.

35 vjeçari ka thënë se është lënduar pasi e ka parë fotografin e Charly-të me Liamin, duke bërë publike lidhjen e tyre.

“Me të vërtet kam shpresuar se do ta shpëtoj martesën tonë, por tani ndihemi fyer dhe i poshtuar”, ka thënë Bernard për portalin DailyMail.

Që nga viti 2015 këngëtarja është në procedurat e shkurorëzimit më bashkëshortin e saj të dytë./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark