×
 • Sport
 • Sport

  Bashkimi humbet dhe eliminohet nga Liga Ballkanike

  Insajderi
  08 March 2016 - 21:08
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Bashkimi është eliminuar nga Liga Ballkanike pasi humbi duelin direkt ndaj Mornarit në Grupin C, me rezultat 74:80.

  Kjo ishte ndeshja e para fundit e fazës së dytë të Ligës Ballkanike por Bashkimi nuk do ta ketë fatin të shkojë në “Play Off” të kësaj gare.

  Tani Bashkimi mbetet në pozitën e fundit të grupit me 6 pikë të tubuara, dy më pak se tri ekipet tjera të grupit, Mornari, Beroe dhe Teodo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark