×
 • Sport
 • Sport

  Batatina i del në mbrojtje Ejupit: Remzia duhet të ankohet, mendimi i lirë është gjithkah në botë

  Insajderi
  14 January 2021 - 16:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Intervista e Remzi Ejupit dhënë për gazetën tonë, ka bërë bujë të madhe. Numri një i Prishtinës u dënua me një vit ndalesë në kryerjen e të gjitha funksioneve zyrtare në klub në raport me Federatën e Futbollit të Kosovës  në kohëzgjatje për një vit.

  Në mbrojtje të presidentit të Prishtinës kanë dalë presidenti i KF Trepçës ’89, Abedin Zeka dhe trajneri i Llapit, Tahir Batatina.

  Batatina në një bisedë me Insportin ka deklaruar se mendimi i lirë ekziston në gjithë botën.

  Artikullin e plotë mund ta lexoni në Insporti.com.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark