02:03 - 02 Dhjetor 2021

semi donaldi beatrix

Beatrixi ka pranuar se e pëlqen Donaldin dhe i ndalet fryma afër tij.

Ndërkohë kur të dy po kalojnë momente të bukura së bashku, Beatrix së bashku me Sarën dhe Beniadën kanë diskuatuar së bashku, shkruan lajmi.net.

Ajo është pyetur nga vajzat se a ndihej në siklet sa ishte Semi brenda shtëpisë.

Beatrix iu sqaroi vajzave se nëse Semi do të ishte ende brenda në shtëpi ajo do ta kishte problem që ti afrohej Donaldit.

Në anën tjetër Donaldi ka deklaruar mbrëmë se po bën atë që do dhe Beatrix është ajo që do./Lajmi.net