×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Beatrix Ramosaj dhe Donaldi shfaqen të përqafuar, Triksa ndan pamjet (Foto)

  Insajderi
  15 August 2023 - 12:10

  Historia që bë publike para dy vitesh mes Beatrix Ramosaj dhe Donaldit, nuk po harrohet lehtë.

  Madje as vetë Beatrix nuk po e harron në asnjë qastë.

  Ajo ndanë fotografi ku shihet tatuazhi i saj që ia kishte dedikuar Donaldit para dy vitesh.

  Në tatuazh shihet një vajzë dhe një hero siç e quante Triksa Donaldin dikur, të përqafuar me njëri- tjetrin.

  Beatrix Ramosaj dhe Donaldi shfaqen të përqafuar, Triksa ndan pamjet

  Edhe pse nuk dihet a kishin më kontakt më njëri-tjetrin, historia u shkrua për tu mos u harruar më.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark