×
 • Showbiz
 • Show

  Befason Melinda, shfaqet në bikini dhe pa pikë grimi

  Insajderi
  11 June 2024 - 13:54
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Reperja kosovare Melinda Ademi në këto temperaturat të larta ka vendosur të arratiset në Shqipëri.

  Ajo ka publikuar një video në Instastory ku shfaqi nga afër gjoksin e saj.

  Nuk e la pa e ekspozuar edhe të pasmet gjigante për të cilat komentohet jashtëzakonisht.

  Por një detaj që mahniti është “guximi” për t’u shfaqur natyrale.

  Bukuroshja duket mahnitëse edhe pak pikë grimi në fytyrë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark