×
 • Showbiz
 • Show

  “Bëhuni gati për…”, Blero ngjall kureshtje me paralajmërimin e fundit

  Insajderi
  18 September 2023 - 18:42

  Një postim i Bleros ditën e sotme ka ngjallur jo pak kureshtje në mesin e ndjekësve.

  Përmes rrjeteve sociale, ai pati një paralajmërim të fortë, duke ngritur pikëpyetje për atë që na pret në vijim.

  “Bëhuni gati për udhëtimin e jetës suaj”, është shprehur ai pa dhënë më tepër detaje.

  Për çka mund ta ketë fjalën Blero?

  Paralajmërimi vjen në një periudhë kur ai është super i komentuar për jetën private, pjesë për të cilën ai është totalisht i heshtur duke pasur fokusin në dy gjëra kryesore, vajzën dhe muzikën. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark