×
Show

Bella Hadid shkëlqen në Kanë

Insajderi
19 May 2016 - 12:37
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Është një nga modelet më të reja, por edhe një ndër më të pëlqyerat në botën e modës dhe të shoëbiz-it

Bella Hadid çdo ditë e më shumë po fiton një vëmendje më të madhe. Edhe në “tapetin e kuq” në Festivalin e Filmit në Kanë

19-vjeçarja mori të gjithë vëmendjen mbrëmjen e së mërkurës. Ajo mbante veshur një fustan të kuq, i cili i tregonte shumë, ndoshta edhe më shumë se duhet. Megjithatë Bella ishte thjeshte e mrekullueshme dhe tashmë ajo nuk prezantohet më se motra e Gigi-t.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark