14:09 - 22 Nëntor 2020

Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit, duke e çuar në madhësinë nga 34E në 34B.

Bianca Gascoigne po shijon kohët e fundit debatin që është bërë në lidhje me operacionin e saj teksa pozoi me të brendshme, në setin e saj të fundit para operacionit.

Bukuroshja bionde, 34 vjeç, dukej në super formë ndërsa pozonte me disa lloje të brendshmesh, duke përfshirë një set të strukturuar të sytjenave dhe mbathjeve të zeza.