×
Show

Beyonce dhe Mariah Carey bashkëpunojnë për këngë të re

Insajderi
15 February 2016 - 09:42
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Dy divat e muzikës ndërkombëtare, Beyonce dhe Mariah Carey, do t’i bashkojnë forcat për ta sjellë së shpejti një këngë të re.

Kështu janë dakorduar ato gjatë një takimi që patën në Los Angeles, në kuadër të një ngjarje të organizuar nga fondacioni Heart View.

Gjërat bëhen më te lehta për to kur dihet fakti se të dyja kanë menaxherin e njejtë, Jon Swhartz dhe puna për këngën e re pritet të fillojë së shpejti.

Por, ky nuk do të jetë ky bashkëpunimi i parë që do ta sjellin dy këngëtaret.

I Wish You Well titullohej kënga e pare e kënduar duet dhe e vetme deri më tash nga të dyja artistet./Insajderi

 

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark