×
Show

Beyonce inspirohet nga Michael Jackson (Foto)

Insajderi
08 February 2016 - 10:01

Këngëtarja Beyonce Knowles ka dëshmuar edhe njëherë se është mbretëresha e muzikës duke ndezur në  flakë “Super Bowl-in e këtij viti me përformancën e saj të shkëlqyer.

Por, përkundër kësaj, kolegët e saj më shumë i kanë kushtuar rëndësi veshjes së saj në këtë paraqitje.

Nga disa kolegë të saj, ajo është ngacmuar se ka kopjuar stilin e Micheal Jakcson.

Në një foto të postuar në rrjetin social “Instagram”, ishte këngëtarja Jassie J, ajo e cila ka bashkangjitur foton e Beyonce me Michael Jackson duke shkruar përbri fotot se “Inspirimi është i madh. Këtë le ta din ajo”.

Por, përveç këtij komenti, Jassie J nuk e la pa përmendur se të dy janë mbretërit e muzikës.

Beyonce, ishte njëra ndër të ftuarit special për të performuar në finalen e 50-të të Super Bowl.  Në kët ngjarje kanë performuar edhe Bruno Mars dhe grupi Coldplay./Insajderi

 

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark