×
 • Showbiz
 • Show

  Bledi Mane: Më mirë martohem me Kristin ose Ronaldon se me Nitën

  Insajderi
  23 May 2023 - 20:57
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një ‘luftë’ verbale ka nisur mes dy ish-banorëve të Big Brother VIP Albania 2, këngëtares nga Kosova Nita Latifi dhe gazetarit nga Shqipëria Bledi Mane.

  Dyshja gjatë kohës sa ishin pjesë e BBVA u panë ta afërt dhe u duk se krijuan një miqësi me njëri-tjetrin, por kështu nuk ndodhi edhe jashtë shtëpisë së famshme.

  Nita dhe Bledi kanë hedhur ‘thumba’ përmes rrjeteve sociale madje duke bërë edhe deklarata shpesh herë ofenduese.

  Një të fundit e bëri Bledi gjatë ditë së sotme, duke thënë se para Nitës për martesë do të preferonte dy ish-banorët Kristi Aliaj dhe Ronaldo Sharkën.

  “Unë më mirë martohem me Kristin ose me Ronaldon sesa me Nitën. Lutuni për Nitën”, ka shkruar Bledi në një postim në Instagram.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark