×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Blero e Afrona lëshojnë ‘bombën’, veprimi i tyre bën lëmsh rrjetin përsëri

  Insajderi
  22 June 2024 - 13:39
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtari Blero ka postuar një video paralajmëruese mbi performancën që do ta ketë në “Alba Festival”.

  Blero skenën do ta pushtojë nga ora 16:00, por veç njoftimit, në sy bie edhe seksioni i komenteve.

  Thënë më saktë, një koment nga ish e dashura e tij e dikurshme, bukuroshja Afrona Dika.

  Afrona i ka uruar Bleros fat dhe i ka thënë që ta djegë skenën, e nuk mungoi as një replikë goxha flirtuese nga Blero.

  “Nëse nuk vjen ti nesër, s’e knoj kangën tande”, u përgjigj Blero.

  Mos vallë dyshja i kanë përmirësuar raportet pas dramave të fundit që patën?

  S’i dihet, presim dhe shohim!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark