×
 • Showbiz
 • Show

  Blero këndon live hitin “Fotografia”, banorët e ndjejnë në maksimum

  Insajderi
  28 November 2023 - 19:46

  Blero sot performoi para banorëve të tjerë të shtëpisë ‘live’ njërin prej hiteve të tij, “Fotografia”.

  Atë në sint e shoqëroi Adri dhe bënin bashkë prova për nder të programit festiv kushtuar Ditës së Flamurit Kombëtar.

  Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë:

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark