×
 • Showbiz
 • Show

  Blero, Nadi dhe Ervinin lansojnë bashkëpunimin e tyre të ri

  Insajderi
  20 May 2024 - 23:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Dy këngëtarët dhe muzikanti i njohur janë bërë bashkë për të sjellur një projekt të ri muzikor.

  Bëhet fjalë për Bleron dhe Nadin të shoqëruar nga violinistri Ervin Gongji, kanë lansuar këngën “Nuk muj pa ty”.

  Për tekstin e këngës dhe muzikën është përkujdesur Nurteel.

  Ky projekt është realizuar edhe me videoklip.

  https://www.youtube.com/watch?v=e85GZs-GrYk

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark