×
Show

Blero përkrah Dua Lipen

Insajderi
10 February 2016 - 09:27
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

Këngëtari Blero Muharremi, që është mishëruar me muzikën tallave, ka përkrahur këngëtaren tashmë me famë botërore Dua Lipa për këngën e re.

“Ajo është e pabesueshme, e dua këtë zë dhe këtë muzikë”, ka shkruar Blero në rrjetin social Instagram.

Këtë koment Blero e ka bërë nga Amerika e Mesme përkatësisht nga Meksika, ku po qëndron në pushime me të dashurën e tij Afrona Dika.

Dua është ndër këngëtaret e cila ka arritur të ndërtojë karrierën e saj ndërkombëtare për një kohë të shkurtër.

Kënga e fundit e këngëtares shqiptare, “Be The One” rezultoi shumë e suksesshme, duke qenë pjesë e shumë top listave botërore.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark