×
Show

Blero publikon bashkëpunimin “Asniher”

Insajderi
24 June 2017 - 19:22
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Blero Muharremi ka publikuar këngën e tij të re, e cila vjen në bashkëpunim me reperin e ri, Alex, që mban titullin “Asniher”.

Uki Latifi, Prygo dhe Diarra Jean janë kujdesur për muzikën dhe tekstin, i cili ka tematikë tradhëtinë dhe revanshin, raporton Insajderi.

“Asnjëherë me ty”, thotë Blero në krijimin e fundit të tij.

Projekti është po ashtu në bashkëpunim me “Roton Music” nga Rumania ndërsa producent është Franques. /Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark