09:28 - 05 Shkurt 2023

Këngëtari i njohur, Blero ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e tij private

Blero vitin e kaluar i dha fund martesës me Afrona Dikën. Por, tash e sa muaj është shfaqur në krahët e një vajze tjetër.

Së fundmi shihet në një darkë romantike.

Blero ka postuar një imazh ku shihen dy gota dhe në prapavijë flokët e një vajze teksa ka bashkangjitur edhe një ‘emoji’ zemër sipër.

Ndërkohë, përveç këtyre postimeve Blero nuk ka zbuluar akoma identitetin e partneres së tij të re e cila thuhet se jeton dhe vepron në Gjermani.

Tags: ,