×
 • Showbiz
 • Show

  Bora apo Elita? Dy vajzat bëhen “matchy” me trendin e ri të flokëve

  Insajderi
  31 May 2023 - 18:57

  Me ardhjen e verës ndryshon stili i veshjes dhe flokët.

  Disa vajzat i presin, të tjerat i zgjasin e ka nga ato që presin balluket.

  E para ishte Bora Zemani, e cila ndau me publikun foto me pamjen e re. Moderatorja dukej një yll me “look-un” e ri.

  E mesa duket, këtë prerje e ka pëlqyer aq shumë edhe Elita Rudi, saqë ka vendosur t’i presë balluket.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark