×
 • Showbiz
 • Show

  Bora dhe Donaldi do të martohen së shpejti?

  Insajderi
  30 June 2023 - 10:23

  Javë më parë Klea Huta dhe Elgit Doda kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

  Të pranishëm në dasmën e tyre ishin edhe shumë personazhe VIP si Ermal Fejzullahu me bashkëshorten e tij, Donal Veshaj, Bora Zemani e Romeo Veshaj.

  Klea Huta, Elgit Doda- dasma

  Në një intervistë gjatë ceremonisë, Romeo është pyetur nëse do të ketë një dasmë së shpejti nga ai ose nga vëllau i tij binjakë.

  Romeo Veshaj, Bora Zemani dhe Donald Veshaj

  Duke zbuluar se vetë është beqar, aktori tha se u thotë shpesh Borës dhe Donaldit të bëjnë një dasmë, por shtoi se deri tani nuk po e dëgjojnë.

  “Do vdisja po të shihja Donaldin dhe Borën duke u martuar. Unë iu them shpesh ‘Pse nuk e bëni një dasmë?’ Nuk e di nëse e kanë në plan, mua nuk po më dëgjojnë. Ndoshta ma bëjnë surprizë”, tha ai.

  Bora Zemani dhe Donald Veshaj

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark