13:11 - 08 Qershor 2021

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani, vazhdon të jetë një nga personazhet më të pëlqyera për publikun.

Prezantuesja e programit “Për’puthen”, është shumë aktive në rrjetet sociale teksa nuk ndalet duke postuar imazhe nga përditshmëria e saj.

Këto fotografi joshëse i kanë rënë në sy edhe avokatit shqiptar, Spartak Ngjela, i cili nuk hezitoi të komentoj në foto të Borës.

“Bora, me lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik… që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike. Sukses të përsëritur të kesh gjithmonë”, i shkroi ai.