×
 • Showbiz
 • Show

  Bora Zemani duket krejtësisht ndryshe, shkurton balluket

  Insajderi
  11 May 2023 - 19:01

  Bora Zemani shkurton balluket dhe duket krejtësisht ndryshe.

  Moderatorja e njohur ka bërë një ndryshim në dukjen e saj.

  Ajo publikoi në storie në Instagram video, teksa bëri të ditur se ka shkurtuar balluket të cilat edhe po i rrin bukur.

  Bora, me sa duket po bëhet gati për ndonjë fotosesion, për faktin se i ka bërë tag fotografit të saj në videon e postuar.

  Sidoqoftë, presim dhe shohim, deri atëherë i shijojmë këto pamje të moderatores e cila po shkëlqen.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark