×
 • Showbiz
 • Show

  Bora Zemani e nis verën me foto përrallore

  Insajderi
  26 June 2023 - 15:41

  Moderatorja, Bora Zemani pas përfundimit të edicionit të tretë të “Për’puthen” ka filluar pushimet verore.

  Me të nisur pushimet Bora ka filluar edhe postimin e fotove paksa më ndryshe nga ato që publiku është mësuar t’i shoh zakonisht.

  Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe ku shihet para një pishine, e veshur me fustan të kuq e me kapelë në kokë.

  Bora Zemani

  Si në çdo paraqitje tjetër të saj, Borës nuk i ka munguar eleganca dhe bukuria.

  Bora Zemani

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark