×
 • Showbiz
 • Show

  “Bora Zemani është femra më mendjemadhe”, ish-konkurrentja e Përputhen tregon çfarë i bëri moderatorja

  Insajderi
  24 September 2022 - 10:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Antonia Gjoka, ish-konkurentja e “Përputhen”, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku për herë të parë foli për marrëdhënien me moderatoren e mirënjohur Bora Zemani.

  Gjatë intervistës së saj, Antonia rrëfeu një histori me Borën, ku tregoi një anë të panjohur të moderatores.

  Ester Bylyku: Cila nga femrat e show bizit, është më mendjemadhe sipas mendimit tënd?

  Antonia Gjoka: Bora Zemani. Duke qenë se kemi rastisur në të njëjtin korridor dhe nuk jemi përshëndetur. Më ka qëndruar e ftohtë. Ndoshta ashtu ka natyrën e saj. Por unë jam 2-fish më e ftohtë në momentin që nuk shoh mirësjellje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark