21:05 - 25 Tetor 2021

Sot “Për’puthen” ka nisur ndryshe.

Minutat e parë të emisionit të dashurisë iu dedikuan Bora Zemanit, moderatores më të zëshme në trevat shqiptare.

Të premtën Bora kishte shkuar në Big Brother për ta këshilluar shoqen e saj të ngushtë Semin, por që situata doli jashtë kontrollit dhe ajo përfundoi duke u takuar me Donaldin, ishin e saj.

E gjithë ngjarja bëri bujë të madhe dhe u përcoll me shumë emocione tek publiku të cilët u shokuan ngjashëm sikur Donaldi në fillim kur e pa Borën.

Ndërkohë sot Bora në minutat e parë të emisionit ka treguar ndjesinë e jashtëzakonshme të puthjes me Donaldin.