×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Bora Zemani zbulon rrogën e saj të parë

  Insajderi
  03 October 2022 - 17:48
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mbrëmjen e kaluar në “Më lër të flas”, e ftuar ishte Bora Zemani.

  Ajo ka zbuluar shumë nga jeta e saj private dhe ajo profesionale.

  Moderatorja tregoi se në fillimet e saj në “Fiks Fare”, merrte një pagë të mirë teksa tregoi edhe shifrën prej 700 mijë lekësh të vjetra.

  Bora tha se televizionin e ka dashur që në fillimet e saj dhe shpreson se kjo periudhë e artë për të të mos jetë kulmi.

  “Rrugëtimi në televizion ka nisur si velinë në Fiks Fare. Ka qenë puna e parë, këtu kam marrë rrogën time të parë, ku fillova të isha e pavarur. Rroga ishte e mirë, 700 mijë lekë të vjetra për atë periudhë ishte një shifër goxha e mirë. Pas përfundimit të sezonit si velinë në Fiks Fare, mu ofrua të prezantoja motin. Me emision për fëmijë e kam nisur tamam tamam, e duke vijuar me emisione të tjera.”, tha Zemani.

  Ajo tha se televizionin e ka dashur shumë që në fillimet e mia.

  “Nuk e kam parë ku do arrij, por kam shijuar momentin. Gjërat kanë ardhur hap pas hapi, gjithmonë një shkallë më shumë. Shpresoj që ky mos të jetë kulmi im, nuk i dihet se çfarë ka.”, u shpreh ajo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark