×
Show

Brad Pitt dhe Angelina Jolie duket se i kanë rënë pishman për ndarjen

Insajderi
09 August 2017 - 23:44

Çifti hollivudian, Angelina Jolie dhe Brad Pitt i kanë dhënë fund procedurave të divorcit. “Divorci anulohet. Nuk kanë bërë asnjë hap para me procedurat dhe të gjithë mendojnë se seancat nuk do përfundojnë kurrë,” – tha një burim për US Weekly.

Kështu, ata të dy kanë vendosur që të mos luftojnë më tepër për kujdestarinë e fëmijëve. Gjatë kësaj kohe, 6 fëmijët e tyre kanë qëndruar me nënën, por nuk dihet si do vazhdojë më pas.

Vendimi i Angelinës erdhi menjëherë pasi Brad deklaroi se po lufton për të lënë alkoolin. Nuk dihet nëse ata të dy do të rikthehen përsëri së bashku, por veprimi që kanë bërë është mjaft paqësor.

Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark