×
 • Showbiz
 • Show

  Brenda ditëlindjes gjigante, Luizi “shfaqet” surprizë në festën e Efit (VIDEO)

  Insajderi
  15 March 2023 - 15:14

  Efi festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Padyshim që ajo është një nga banoret më të përfolura të këtij edicioni të “Big Brother VIP” që gjithashtu edhe pas daljes nga shtëpia vazhdon të ketë mjaft vëmendje.

  Me rastin e 27 vjetorit, Efi ka organizuar një festë të madhe ditëlindjeje. Për të këduar në festën e saj ishin këngëtarët Bruno dhe Klajdi Haruni, ndërkohë të ftuar ishin mjaft VIP-a dhe gjihasht ish banorë të BBV.

  Por si u shfaq Luizi në festë? Patjetër që Efi nuk harroi edhe bashkëudhëtarin e saj të preferuar nga BBV në ditëlindjen e saj.

  Nëpërmjet këngëve të tij, që tashmë janë kthyer në hit-e, Efi përfshiu Luizin në ditëlindje ku kërceu e festoi me to.Kujtojmë se Vëllai i Madh, vetëm pak ditë më parë krisi raportin e Kiarës dhe Efit duke shfaqur brenda shtëpisë reagimet e Efit për çiftin. Edhe pse Efi u mundua t’i tregoj Kiarës së gjërat nuk janë siç duket, kjo e fundit u prek.

  Por në festë Efi tregoi se nga ana e saj marrëdhënia me Luizin mbetet e njëjtë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark