16:22 - 22 Janar 2022

Edon Zhegrova pritet të debutojë sot me Lillen, pasi është ftuar për ndeshjen e sotme dhe është në bankën rezervë, shkruan Insporti.

Reprezentuesi i Kosovës e kompletoi kalimin te kampioni në fuqi i Ligue 1, duke bërë një hap të madh në karrierë.

22-vjeçari i është bashkuar klubit me kontratë pesëvjeçare. Ai ka vendosur të veshë fanellën me numrin 23.

Ndeshja Brest – Lille zhvillohet nga ora 17:00.

Formacionet zyrtare: