×
Show

Britney Spears mahnitë në skenën e “Billboard”

Insajderi
23 May 2016 - 10:46
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Britney Spears mahniti publikun me performancën e saj në “Billboard Music Awards”. Këngëtarja 34-vjeçare e ngriti shumë lart stekën e spektaklit në “T-Mobile Arena” të Las Vegasit mbrëmjen e së dielës, me kërcimet e saj energjike dhe me veshjen e saj provokuese.

Spears e nisi performancën e saj me hitin e vitit 2013 “Work B***h”, të cilin e shoqëroi me lëvizje shumë të ndërlikuara.


Duket qartë se këngëtarja është në një formë të shkëlqyer fizike, si në fillim të viteve 2000.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark