23:39 - 24 Maj 2023

Këngëtarët Burno Revolt dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“M’ke mungu” titullohet kënga e tyre më e re, e cila është ritmike e zhanrit R&B.

Bruno në klipin “M’ke mungu” (Foto: Bruno Revolt/Instagram)

Ky është projekti i parë muzikor i Brunos që pas pjesëmarrjes së tij në spektaklin shumë të shikuar, Big Brother VIP Kosova, ku arriti deri në gjysmëfinale.