×
 • Showbiz
 • Show

  Buci ia “grabitë” Santianës pijen nga dora, ajo i buzëqeshë dhe e pi menjëherë pas tij

  Insajderi
  07 December 2023 - 21:54

  Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Buci e Santiana duket se kanë vendosur paqe mes vete.

  Ma herët gjatë pasdites, Buci i kërkoi Santianës që ta ushqente me lugën e saj dhe ushqimin që ajo po hante, dhe jo vetëm.

  Pak minuta më vonë, Buci ia ka “grabitur” pijen energjike “GoPlus” Santianës, dhe e ka pirë pa i marrë leje asaj.

  Si përfundim, gjithçka mbaroi me buzëqeshje dhe pafjalë, derisa Santiana ka vazhduar të pijë nga e njëjta kanaqe.

  Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për më shumë detaje.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark