×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Burri nga Mitrovica rrah gruan dhe ia vë flakën shtratit

  Insajderi
  10 June 2023 - 09:43

  Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast dhunë që ka ndodhur në Mitrovicë. Një burrë ka rrahur gruan e tij e më pas edhe i ka vënë zjarrin shtratit të dhomës së fjetjes.

  Rasti ka ndodhur dje rreth orës 20:18.

  “Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar, i cili në shenjë  revolte i ka vënë zjarrin shtratit të dhomës së fjetjes”, njoftoj policia.

  Zjarri është lokalizuar ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje .

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark