×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Burri therr me thikë gruan e tij dhe më pas edhe veten

  Insajderi
  23 April 2023 - 09:01

  Një burrë nga Vushtrria ka sulmuar me thikë gruan e tij e më pas edhe veten, kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

  Sipas njoftimit rasti ka ndodhur dje dhe i dyshuari është arrestuar ndërsa gruaja e tij është dërguar në QKUK.

  “Viktima dhe i dyshuari ndihmën e parë fillimisht e kanë marr në emergjencën e Vushtrrisë pastaj janë dërguar edhe në QKUK. Njësiti policor në vendin e ngjarjes ka gjete dhe sekuestruar një thikë e cila dyshohet se ishte përdor në rast. I dyshuari me vendim të prokurorit, pas tretmanit mjekësor dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark