×
Show

Buta: Eminemi është bërllog – sulmohet nga reperi i ri shqiptar

Insajderi
06 April 2020 - 10:33
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Buta kohë më parë kishte qenë i ftuar në një show, ku kishte dhenë intervistë dhe të njëjtën kohë ishte sfiduar edhe me ‘Frestylee’.

Ajo që kishte marrë më së shumti vëmendje kishte qenë përshtypja e tij për reperin shumë të famshëm botëror Eminem.

Buta e kishte cilësuar ndër të tjera edhe si ‘Bërllog’ Eminemin, e kjo si duket nuk ju ka pëlqyere fansave të Eminemit.

https://www.instagram.com/p/B-Kz_HalXTM/

Një tjetër reper i ri shqiptar Leart Blakaj, i ndikuar nga gjykimi i Butes për Eminemin, i ka bërë një ‘diss’ Butës në projektin e tij të fundit, duke e gjykuar mënyrën se si Buta këndon.

Për më shumë dëgjojeni ‘dissin’ drejtuar Butës:

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark