×
 • Showbiz
 • Show

  Butrint Imeri publikon foto me një vajzë të zhveshur

  Insajderi
  22 May 2023 - 16:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Butrint Imeri tërheq shpesh vëmendjen me postimet e bëra në rrjete sociale, ashtu sic ka bërë dhe së fundmi.

  Këngëtari ndodhet me pushime në Meksiko dhe nuk i ka kursyer fotot në Instagram.

  Në njërën prej tyre Butrinti shihet krah një vajze bukuroshe e cila është e veshur me bikini.

  Ai nuk ka dhënë asnjë informacion rreth saj, por në rrjet po flitet se ajo mund të jetë e dashura e tij e re.

  Megjithatë nuk duhet përjashtuar si mundësi se bukuroshja mund të jetë thjesht modele në klipin e tij të ri.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark