×
Show

Capital T i këndon dashurisë në Shkodër

Insajderi
11 February 2016 - 15:57

Është njëri ndër reperët për të cilin nuk është folur fare rreth jetës së tij private, pasi vete këngëtari mbanë të rezervuar këtë pjesë dhe nuk zbulon shumë detaje.

Capital T, për festen e të dashuruarve, apo siç njihet Shën Valentini, do të jetë në qytetin e Shkodrës ku do të këndoj në njërin ndër klubet e ati qyteti.

Këtë njoftim e bëri këngëtari i hitit “Pare Pare” përmes Instagramit.

Nuk dihet nëse me vetë Capital T do të ketë edhe ndonjë femër për të festuar festën pas përfundimit të koncertit./Inasjderi

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark