×
Aktuale
Së shpejti do të botohet leksikoni "Sportistë dhe çlirimtarë". Përgatitës i tij është Erald Selca. Projekt i realizuar nga Qendra për Kulturë dhe Edukim "Sheshi". Ndihmëtare e projektit: Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS). Qendra për Kulturë dhe Edukim “Sheshi” e pa të nevojshme që ta realizojë një aktivitet...
Më shumë

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark