×
Aktuale
Qytetarët po presin deri në 30 minuta në pikat kufitare në Merdarë dhe te Dheu i Bardhë. Sipas Qendrës Kombëtare të Menaxhimit kufitar, në Muçibabë, Jarinje, Mutivodë pritjet janë deri në 10 minuta. Kolona në Merdarë është 110 metra, kurse te Dheu i Bardhë 100 metra. Ndërkaq, në të gjitha...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark