×
Insajderi
Në shkollën “Xheladin Rekaliu” në Podujevë, me praninë e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, sot u lansua programi shtetëror “Sport në Shkolla”, i cili ka për synim mirëqenien dhe edukimin e të rinjve përmes sporteve të ndryshme në arsimin parauniversitar. Programi “Sport në Shkolla” do të fillojë nga sot me zbatimin e kurseve të rregullta...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark