×
Insajderi
Drejtori i zyrës për Kosovë, në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, është acaruar në kryeministrin Albin Kurti, duke thënë se nuk dëshiron paqe dhe deeskalim. Petkoviq deklaroi se në vend që të shkojnë në drejtim të deeskalimit dhe se Policia e Kosovës të tërhiqet nga veriu, Prishtina dhe Albin Kurti...
Më shumë

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark