×
Insajderi
Marina Udgodskaya (35), për katër vitet e kaluara ka pastruar dyshemetë dhe zyrat e godinës së bashkisë, në fshatin Povalikhino, në pjesën rurale të Rusisë. Por gjejeni çfarë?! Tashmë 35-vjeçarja do të ulet në karrigen e kryetarit të bashkisë, pasi fitoi zgjedhjet vendore, me një rezultat që nuk i shkonte...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark