×
Euro 2016
Më shumë se 160 njerëz mbeten të vrarë dhe rreth 1000 të plagosur në një grusht shteti ushtarak në tentativë në Turqi, raporton The Independent, transmeton Insajderi. Pas një nate të zhvillimeve kaotike dhe konfuze, me tanket që shfaqen nëpër rrugë dhe avionët që sillen në kryeqytetin turk, Ankara, duket...
Më shumë

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark