×
Euro 2020
Finalja mes Anglisë dhe Italisë prodhoi disa skena të dhunshme para finales, me tifozët që tentonin të futeshin me dhunë në stadium, abuzim seksual ndajë një femre dhe sulm ndaj përkrahësve të Azzurëve. Aktualisht ka thirrje që tifozëve të Anglisë t'u ndalohet shkuarja në Katar, aty ku do të mbahet...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark