×
Fokus 3
Eksperti i sigurisë, Bedri Elezi përmes një postimi në facebook ka pohuar se policia e Kosovës është në gjendjen më të rëndë qysh nga themelimi i saj. Sipas tij, për shkak të përfundimit të kontratave dhe mos nënshkrimit të kontratave të reja policia po përballet me vështirësi. Ai shtoi se...
Më shumë

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark